Close

Kompleksowa obsługa techniczna
imprez / konferencji / eventów

MAGGIESOUNDS

Realizacja dźwięku / światła
Rejestracja video / montaż / stream live
Konstrukcje sceniczne / zadaszenia / podesty
Projektory multimedialne / Ekrany diodowe
Tłumaczenia symultaniczne
Systemy do głosowań
Multimedia

O nasRealizacje

O NAS

Pracujemy za pomocą daru jakim jest słuchanie
muzyki i szeroko pojętego dźwięku.

Specjalizujemy się w organizacji szeroko pojętych imprez.
Wliczają się w to działania związane z przygotowaniem eventów, obsługą wizualną oraz techniczną, doborem atrakcji, oprawą artystyczną, reklamą itd. Wieloletnie doświadczenie oraz potężna ilość pozytywnych imprez gwarantują naszym Klientom najwyższą skuteczność i zadowolenie. W oparciu o nasze bogate doświadczenie, działamy z sukcesami na terenie całego kraju. Skupiamy wokół siebie pasjonatów eventów dla których praca w naszej firmie to pasja! Każdego dnia poszerzamy swoje kompetencje poprzez realizację wielu eventowych projektów dla wymagających Klientów.

Naszym największym atutem jest profesjonalna obsługa klienta!

Oświetlenie

Pracujemy tylko na sprawdzonych, niezawodnych urządzeniach. Dostarczymy Państwu kompleksowych rozwiązań w zakresie profesjonalnego oświetlenia.

Konstrukcje

Nieodłącznym elementem większości eventów są sceny, podesty i konstrukcje montażowe. Nasze doświadczenie, w połączeniu z najlepszej jakości sprzętem umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Nagłośnienie

Posiadamy zestawy nagłośnienia które świetnie sprawdzają się w salach zamkniętych, podczas imprez otwartych, targów, małych festiwali czy koncertów.

NASZA OFERTA

Nasze doświadczenie, w połączeniu z najlepszej jakości sprzętem umożliwia nam
świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Organizacja eventu nie jest sprawą prostą.
Wymaga doświadczenia oraz dużego nakładu czasu jeszcze na etapie planowania.
Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom – wszelkiego rodzaju wydarzenia, począwszy od przemówień a na koncertach kończąc – jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę techniczną imprez w zakresie nagłośnienia, oświetlenia, konstrukcji scenicznych oraz multimediów. Wiemy w jaki sposób najlepiej dopasować zaplecze techniczne na Państwa wydarzenie.
Chętnie podejmujemy się także obsługi nietypowych imprez takich jak różnego rodzaju wydarzenia specjalne.
Za każdym razem oferujemy znakomicie dobrane, kompleksowe usługi.
Każdą imprezę przygotowujemy indywidualnie według ustaleń z organizatorem
uwzględniając wszelkie Państwa sugestie oraz uwagi.

Priorytetem jest dla nas zadowolenie Klienta!

Oświetlenie

Jesteśmy uzdolnionymi dekoratorami i technikami. Dzięki nieograniczonej fantazji i wyjątkowej pasji do dekoracji świetlnych pomożemy Państwu uświetnić każdy ważny dzień i wydarzenie w życiu.

Nasze oświetlenie to ciągła pogoń za najnowszymi technikami dostępnymi na rynku. Składa się z nowoczesnych systemów LED oraz tradycyjnych rozwiązań. Zapewniamy profesjonalne oświetlenie różnych imprez, koncertów jak i również oświetlimy dekoracyjnie salę podczas bankietu, wesela czy spotkania biznesowego.

Oświetlenie sceniczne to nie tylko koncerty ale także imprezy plenerowe, imprezy na halach i w klubach. Poradzimy sobie z każdym zadaniem, które rozświetli Twój event.

Nagłośnienie

Potrafimy sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom w zakresie nagłośnienia koncertów, imprez, eventów.

Dysponujemy także systemem LINE ARRAY który wyjątkowo nadaje się na różnego rodzaju koncerty na otwartym terenie oraz na wielkie eventy. Posiadamy potrzebne okablowanie, statywy oraz mikrofony (przewodowe, bezprzewodowe oraz nagłowne) i mixery. Nasz sprzęt to profesjonalny system najlepszych wiodących firm. Dzięki temu możemy kompleksowo zająć nagłośnieniem Twojej imprezy, koncertu.

Przekształć swoje prywatne przyjęcie, imprezę integracyjne , koncert czy targi, w wydarzenie na najwyższym poziomie, którego Twoi goście długo nie zapomną.

Konstrukcje
sceniczne

Konstrukcje sceniczne na każdą okazje? Scena w środku miasta, w parku czy na plaży?

Dla nas to nie problem! Dysponujemy uniwersalnymi scenami o zróżnicowanych wymiarach umożliwiającymi stworzenie różnych kombinacji konstrukcji. Każda scena jest wyposażona w dach, siatki boczne oraz mechanizm schodów. Stabilne i nowoczesne estrady, z płynną regulacja wysokości podłogi które sprawdzają się również doskonale w terenach o dużych nierównościach i zróżnicowanym ukształtowaniu.

Nasze doświadczenie, w połączeniu z najlepszej jakości sprzętem umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie, które udoskonaliliśmy przez lata.

Multimedia

Dysponujemy multimediami służącymi do wizualizacji każdego przedsięwzięcia.

Oferowane przez nas multimedia zapewniają doskonałą oprawę wizualną imprez masowych, koncertów, konferencji, spotkań itp. Ekrany oparte na technologi LED wysokiej rozdzielczości do zastosowań zarówno indoorowych jak również outdoorowych. Prezentują one najwyższej jakości obraz bez względu na warunki atmosferyczne. Zintegrowane systemy multimedialne umożliwiające rejestrację oraz prezentację treści, interaktywne, edukacyjne systemy multimedialne, tłumaczenia symultaniczne, systemy zarządzania wyświetlanymi treściami.

Dysponujemy ekranami służącymi do wizualizacji każdego przedsięwzięcia.

Kochamy dźwiękJesteśmy pasjonatamiSłuchamy klientówJesteśmy kreatywniPraca to nasza pasja

— MaggieSounds —

REALIZACJE

Nasze Liczby

( w przybliżeniu )

14
lat doświadczenia
3453
zrealizowanych zleceń
13459
metrów okablowania
0
reklamacji

..nadal się rozwijamy oraz
czekamy na więcej wyzwań..

Kontakt

Bądźmy w kontakcie

Tel.: +48 531-986-786

Maggie Sounds
Magdalena Kosior

biuro@maggiesounds.pl
www.maggiesounds.pl